• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

PROLETARYAT AKUSTYCZNIE + STEFAN MACHEL ( TSA)

Dzieje się:) Zapraszamy na kolejny DOG ROCK KONCERT. Tym razem w sali kinowej grodziskiego Centrum Kultury dla naszych "bezdomniaków" akustycznie zagra zespół PROLETARYAT oraz gość specjalny STEFAN MACHEL (TSA). Serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy z "bieltami" w holu sali kinowej CK od 15.03.2016 w godz. 18-20. Zapraszamy.

zarezerwuj na www.dogrock.pl

Dołączcie do wydarzenia na FB

plakaTM

                                                                        SPOT PROMUJĄCY KONCERT

miniatura1920x1080

WCIĄŻ SZUKAJĄ DOMÓW

Grudniowej "Inwazji Szczeniaków" długo nie zapomnimy....Na szczęście ogromna większość dzieciaków pojechała do nowych domów ale... Luke i Melma nie mieli szczęścia i nadal szukają swoich ludzi, dodatkowo dołączyła do nich Juratka...Więcej info tutaj

DSC 0115jurata1

Sylwester 2016

Pamiętaj aby przed Sylwestrem przygotować psa do tego wyjątkowo stresującego dla niego wieczoru:

- idź do lekarza weterynarii i zapytaj o dostępne środki uspokajające dla zwierząt.

- jeśli pies zostaje sam w mieszkaniu - zasłoń żaluzje ( zasłony), włącz radio lub telewizor, pozostaw psu dostęp do miejsca w którym czuje się bezpiecznie.

- jeśli Twój pies mieszka na dworzu , postaraj się udostępnić mu miejsce w którym czuje się bezpiecznie, w miarę możliwości zabierz go do domu.

Jeśli Twój pies ucieknie

SYL


Zgłoś jak najszybciej zaginięcie : telefonicznie 694 711 973 ( możesz wysłać mms ze zdjęciem psa) . My niezwłocznie zamieścimy je na stronie, FB. Nasz telefon jest czynny 24h.
 

INWAZJA SZCZENIAKÓW

Bardzo prosimy o domy dla maluchów . Więcej info tutaj

STma

Pingwinki szukają domów

Ta para maluchów została znaleziona przy grodziskim wiadukcie. Mają ok. 10 tyg. Doris i Kowalski. Odrobaczone, odpchlone, wkrótce szczepienia. Kontaktowe i sympatyczne, wyrosna zapewne na tzw. średniaki grodziskie podkolanowce. Do adopcji pojedynczo lub w dwupaku. Pingwinki są naprawdę  przemiłe a do szczęścia brakuje im tylko odpowiedzialnych domów. Są bardzo mądre , szybko się uczą. Kontakt: 694711973

2015-11-27 22.26.38

Ostatni spot pod Dębem w w tym sezonie

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie koncert w Grill pod Dębem na rzecz naszych podopiecznych. Wyjątkowo na pożegnanie lata w PIĄTEK O 19:00.

ostatni