• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

SYLWESTER I PO SYLWESTRZE - ZAGINIONE-ZNALEZIONE

Ten sylwester jest rekordowy: otrzymaliśmy i cały czas otrzymujemy ogromną ilość zgłoszeń o zaginionych i znalezionych psach. Dzięki zgłoszeniom, chipom i fantastycznej "wymianie informacji" psy rekordowo szybko wracają do domów. Staramy się równie  szybko zamieszczać ogłoszenia na stronie ale najbardziej aktualne informacje znajdziecie na naszym FB.

Jeśli Wasz pies zaginął wypełnijcie formularz

Jeśli znaleźliście psa prześlijcie zdjęcie  zaznaczając opcję "znalezione" tutaj

Zgłoszenia przyjmujemy również telefonicznie 787 747 977 i 798 058 283

SYLWESTER BEZPIECZNY DLA PSA?

Nasz coroczny apel : ZADBAJMY O BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH PSÓW W SYLWESTRA.

1. ZACHIPUJCIE SWOJE PSY. Chipowanie dla psów przebywających w sposób stały na terenie gminy Grodzisk Maz. jest bezpłatne we wszystkich lecznicach na terenie naszej gminy.  Jeśli Wasz pies jest już zachipowany, sprawdźcie czy został wprowadzony do bazy a dane są aktualne.  Możecie to zrobić na stronie www.identyfikacja.pl

2. Oprócz chipa polecamy zawieszkę na obrożę i/lub nr. tel. na obroży.

3. ZAPEWNIJ PSU MIEJSCE W , KTÓRYM CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE - jeśli pies wyjątkowo stresuje się wystrzałami , idź do lek. wet. po poradę i ewentualne leki. Jeśli pies pozostaje w domu sam, pozostawny włączone radio aby nieco zagłuszyć wystrzały.

Psy przebywające w kojcach lub na podwórku schowajmy do pomieszczeń.

4. Kilka dni przed sylwestrem i dzień po wyprowadzajmy psa jedynie na smyczy. Niespodziewany wystrzał może wystraszyć najspokojniejszego psa.

5. ZGŁASZAJCIE ZAGINIĘCIE - Jeśli pies ucieknie - nie czekaj - zgłaszaj zaginięcie. Nasz telefon jest czynny także 1 stycznia. Wymiana informacji to podstawa.

SYLWEK

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ NA FACEBOOKU

Kilka dni temu Facebook bez ostrzeżenia skasowała nasz profil na Facebook-u. Zapraszamy na naszą nową stronę na FB. Polubcie , zaproście znajomych musimy odzyskać 3 lata ;)

f