• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Życzymy Wam abyście podczas Świąt mieli możliwość poleżeć na kanapie z kotem lub psem:)))

Niedziela z psem w Parku Skarbków

Jack zaprasza na Niedzielę z PsemSerdecznie zapraszamy na "Niedzielę z psem" - spacer z naszymi podopiecznymi. Park Skarbków ( Pod Klonem) w Grodzisku Mazowieckim w każdą niedzielę od 12:00 do 14:00. Na spacerze możecie poznać nasze psy, spędzić z nimi czas, zobaczyć jak zachowują się w różnych sytuacjach. Może znajdziesz wśród nich swojego przyjaciela.  Spacer może zostać odwołany z powodu złej pogody.

 

Pani Wąsik i Zorza

wąsik i zorzaTrafiły do nas dwie ok. 8-tygodniowe kociczki, których mama zginęła pod kołami samochodu. Pani Wąsik i Zorza zostały odrobaczone i odpochlone. Pani Wąsik jest słabsza i musiała dostać antybiotyk. Po dojściu do formy będą szukać nowych domów.

W kartonowym pudełku

2012-09-28 14.37.2728.09 - Na parkingu niedaleko lecznicy weterynaryjnej ktoś zostawił w kartonowym pudełku trzy malutkie ok. 5 tyg. kociaki. Dwa czarnuszki i szylkretka. Czyste, zdrowe, świeżo oderwane od matki .Maluszki czekają na nowe domy.

Podrzucił kocurka

2012-09-28 14.38.5528.09.2012 - Na budowie ktoś podrzucił 4 mies. kocurka. Siedzial pod barakiem i miauczał przeraźliwie. Zwabiony jedzeniem wyszedł do nas i dał się zapakować do kontenerka. Był chudy i strasznie wygłodniały

Dzień Wolontariatu

f621.09.2012 - Tego jeszcze nie było: Pracownicy firmy FIRMENICH postanowili pomóc naszym podopiecznym w ramach "Dnia Wolontariatu". Spotkanie odbyło się w Parku Skarbków "pod Klonem". Wolontariusze mimo deszczu dali z siebie to co najważniejsze dla naszych psów : SWÓJ CZAS i DOBRE EMOCJE. Były spacery, biegi, głaskanie i dopieszczanie:) Podopieczni otrzymali ponad 170 kg karmy ( w tym tak bardzo nam potrzebna dla kociąt i szczeniaków) , smakołyki i zabawki a my ciepłą herbatę ,kawę i pyszne ciasto:)) BAAARDZO DZIĘKUJEMY, BYLIŚCIE CUDOWNI:))) i macie dobrą rękę.. Slash i Ori pojechały następnego dnia do nowych domów.