• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

Podziękowania

 Pani Iwona Matela- Stawicka kolejny raz wspomogła nasze zwierzaki doskonałej jakości karmą dla kotów i psiaków. Baaaardzo Dziękujemy:)
Bardzo dziękujemy Reni Piątkowskiej za przekazanie najwyższej jakości karmy dla naszych kotów i młodziaków. Dziękujemy:)
Dziękujemy serdecznie pani Ewie Górskiej za przekazanie psiej karmy. Bardzo się przydała w tym trudnym zimowych okresie.
Dziękujemy serdecznie p. Iwonie i jej mężowi za dobre serce i pamięc o najbardziej potrzebujących psach i kotach. Zamiast kwiatów na ślub Młoda Para poprosiła o przekazanie psiej i kociej karmy. Kwiaty więdną a kocie i psie brzuszki będą pełne przez jakis czas. W imieniu futrzaków bardzo dziekujemy.
Gorrrące podziękowanie dla Oliwii  za pomoc w dokarmianiu miauczących futerek. Ola, nie wydawaj całego kieszonkowego na karmę, kup coś dla siebie! :). Czekamy z niecierpliwością aż podrośniesz i zostaniesz naszym wolontariuszem. Fantastyczna z Ciebie młoda osóbka! Dzięki!
Serdeczne podziękowania dla p. Stasi i p. Michała za przekazanie karmy i psich akcesoriów dla naszych podopiecznych. Bardzo się przydadzą, dziękujemy!
6 marca
Zima się kończy... Dziękujemy wszystkim, którzy dzięki swojej ofiarności pomogli bezdomnym i wolnożyjącym zwierzętom przetrwać zimę.
Dziękujemy p. Iwonie za super karmę Mastery, po której nawet chucherka nabierają ciałka, :)
Sklepowi ZOOBAZAR dziękujemy za nieustanne wsparcie, :)).
Dziękujemy serdecznie zuchom i p. Szpilarskiej ze Szkoły Podst. Nr 1 za zbiórkę karmy. Cieszymy się, że możemy na Was polegać.
Dziękujemy serdecznie Szkole Podstawowej nr 2 w Grodzsku Maz. za zbiórkę dla bezdomnych, a w szczególności Weronice Turkiewicz z kl. VI za zaangażowanie, dobre serce i wrażliwość. Karma trafia do najbardziej potrzebujących psów i kotów.
Dziękujemy serdecznie Szkole Podstawowej w Adamowiznie za zbiórkę karmy i pieniędzy. Dzięki Wam bezdomniaczki mają pełne brzuszki. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą Pomoc.
Pani Małgosia Karwowska przywiozła naszym podopiecznym  ponad 250  kg karmy psiej i kociej, koce, śpiwory, posłanka oraz datek pieniężny, :)).
Pani Małgosiu, dziękujemy serdecznie Pani i Pani znajomym, którzy przekazali karmę i pieniądze za pomoc i zaangażowanie, za  dobre serce i wrażliwość, która nie pozwala przejśc obojętnie obok potrzebujących i skrzywdzonych zwierząt. Cieszymy się, że na swojej drodze możemy spotkać tak wspaniałych i wartościowych ludzi. Dziękujemy za wszystko!