• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

Jak nam pomóc

1. Możesz wpłacić dowolną kwotę na nasze konto. Dzięki temu będziemy mogli pokryć koszty leczenia naszych poodopiecznych, opłacić dla nich hotel, zakupić karmę. Utrzymujemy się wyłącznie z darowizn przekazanych przez naszych darczyńców.

SOZ Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego ul. Składowa 3, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

59 1090 2851 0000 0001 1839 3369
Bank Zachodni WBK S.A.

2. Wstąp w nasze szeregi. Więcej informacji na tutaj

3. Pomóż nam . Udostępniaj zamieszczane przez nas ogłoszenia.

4. Zacznij od Siebie -  PAMIĘTAJ KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ:

► pilnuj Swojego psa- nie dopuść do ucieczek.

► poproś lekarza weterynarii o zachipowanie twojego psa, gdy się zgubi lub ucieknie oszczędzisz mu  pobytu w schronisku a i sobie problemów i kosztów.

►wysterylizuj/wykastruj swojego psa  -  będzie zdrowszy a przede wszystkim nie będzie się przyczyniał do wzrostu populacji bezdomnych  psów.

► przygarniaj psy ze schronisk i przytulisk - napewno znajdziesz tam swojego najwierniejszego przyjaciela.

► jeśli masz potrzebę aby w twoim domu znalazł się pies rasowy - PAMIĘTAJ - RASOWY ZNACZY RODOWODOWY. Nie ma psów rasowych kupowanych na giełdach, targach i w pseudohodowlach - musimy cię rozczarować -kupując psa na giełdzie , targu lub hodowli bez uprawnień kupujesz tak naprawdę kundelka jedynie w typie danej rasy. Co więcej bez wymaganych badań co oznacza , że oszczędność jaką zrobiłeś w przyszłości może kosztować Cię znacznie więcej.  Psy z tzw. pseudohodowli przebywają często w strasznych warunkach a ich właściciele to ludzie przede wszystkim nastawieni na zysk i nie zaprzątają sobie głowy zdrowiem i dobrem psów.

► jeśli postanowiłeś kupić psa rasowego - najpierw dowiedz się jaka jest dana rasa, jaki charakter i wymagania będzie miał twój przyszły przyjaciel. Odpowiedź na proste pytanie: Czy mogę mu/jej to wszystko zapewnić? Np. czy mam czas i ochotę na długie spacery? Czy mogę zapewnić dużo przestrzeni? Czy będzie mnie stać na zabiegi pielęgnacyjne niezbędne dla danej rasy?  Przemyśl zakup - pies to nie para butów , które oddasz w sklepie- to żywa, czująca istota, która Cię pokocha.