• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

KONKURS KOTO-FOTO

KOTOFOTO

Uwaga- aparaty w dłonie, przeszukujcie archiwa zdjęć:) Wraz z przygotowaniami do KOCIARNI rusza KONKURS FOTOGRAFICZNY KOTO-FOTO. Pochwalcie się Waszymi kotami- nie ma znaczenia czy kot rasowy czy dachowy:) Liczy się KOT:)

Czekają wspaniałe nagrody. Finał konkursu na Kociarni 17 marca 2013 o godz. 15:00.

Mamy trzy kategorie konkursowe:

1.UTALENTOWANY PAN KOTczyli co kot potrafi a raczej jest w stanie wymyślić:)

2. PRZYCZAJOWNY TYGRYS UKRYTY KOT czyli kocia dzikość serca

3. KOT - PAN I WŁADCA - czyli TY tu nie rządzisz:) Wiemy wszak , że to nie koty mieszkają u nas tylko my u nich:)

Każda osoba może wysłać zdjęcia do konkursu w trzech kategoriach. Zdjęcia można nadsyłać do 12 marca 2013 do godz. 20:00.

Spośród nadesłanych zdjęć, przewdonicząca jury Pani Lidia Popiel wybierze zdjęcia, które wezmą udział w mini wystawie KOTO-FOTO podczas "Kociarni " 17 marca 2013. Jury w pełnym składzie wybierze zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Zgłoszenie fotografii do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że zgłoszone zdjęcie nie narusza praw osób trzecich oraz że rozpowszechnienie zdjęcia nie będzie prowadziło do naruszenia prawa do ochrony wizerunku osób przedstawianych na fotografii. Wysyłając zdjęcie wyrażacie zgodę na publikację zdjęcia na naszej stronie internetowej oraz podczas imprezy "Kociarnia 2013".

JAK WYSYŁAĆ ZDJĘCIA:

1.Zdjęcia będzie można nadsyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (max. 1,5 MB)

2.W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz informacji w jakiej kategorii konkursowej zdjęcie jest zgłaszane. 

Czekają wspaniałe nagrody dla kotów i autorów zdjęć:)  Serdecznie zapraszamy.