• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

4 lipca 2011

ksiezna1W Książenicach przybłąkała się przecudnej urody i charakteru kilkuletnia suczka. Sunia jest w trakcie laktacji ale nigdzie nie było śladu szczeniaków,  zachowanie suki nie wskazywało na to, że są w pobliżu. Podejrzewamy wakacyjne porzucenie jakich ostatnio wiele. Na szczęście, sunia natrafiła na Panią o wrażliwym sercu, która była poruszona losem psiny. I tak sunia trafiła do nas. Sunieczka jest pod opieką lekarza weterynarii, jest bezpieczna, w stosownym czasie zostanie wysterylizowana i już czeka na nowego opiekuna. Jest kochana, przylepna i śliczna. Teraz nazywa się Liza.

3 lipca 2011

ulaI znowu worek. W Urszulinie pod Grodziskiem ktoś wyrzucił suczkę, najprawdopodobniej w ciąży /jutro wizyta w lecznicy wet./. Sunia siedziała w rowie obok worka i kartonu, w którym została przywieziona. Karton został wzmocniony taśmą, wyłożony siankiem, było też opakowanie po parówkach. Po prostu rewelacja i obsługa komfortowa. Sunia jest bardzo sympatyczna chociaż warczała na początku i nie dała się dotknąć. Na szczęście, została przekupiona paróweczką. Teraz jest bezpieczna, zostanie wysterylizowana i czeka na super dom, który jej nie zawiedzie. Ma ok. 5 lat, jest malutka i żywa. Państwu, którzy zatrzymali się żeby pomóc psince, serdecznie dziękujemy. Mała nazywa się teraz  Ula i czeka na nowego opiekuna.

25 czerwca 2011

glinki1Na tzw. glinkach pod Grodziskiem ktoś wyrzucił w worku cztery szczeniaczki. Dodatkowo obciążyl worek kamieniem żeby nie wypłynęły. Maluchy miały jednak dużo szczęścia. Worek nie wpadł całkowicie do wody, wylądował w szuwarach na brzegu. Piszczenie  usłyszeli wędkarze i szczeniaki zostały uratowane. Maluszki mają ok. 3 tyg., sa to dwie suczki i dwa pieski.

Czytaj więcej: 25 czerwca 2011

31 maja 2011

wilczyca4W Książenicach, w lesie, psia mama wychowywała  trzy szczeniaczki. Najprawdopodobniej zopstała  w lesie porzucona. Dzielnie broniła maluchów i z wielkim trudem udało się ją zapakować do samochodu. Szczeniaczki znalazły już domy, suczka czeka na sterylizację i nowego opiekuna. Wygląda jak prawdziwa wilczyca :).  Jest sympatyczna.

27 maja 2011

hot23Z pijackiej meliny został zabrany 3 mies. szczeniaczek, który teraz szuka domu w dziale ADOPCJE. Nazywa się Hot. Pseudoopiekunka twierdziła, że warunki, w których mieszkał piesek są na wysokim poziomie.

18 maja 2011

Do dzieci Sharon dołączył znalezionu dwutygodniowy kocurek. Na szczęście, kocia mama przyjęła bez oporów dodatkowe kociątko.