• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

5 maja 2011

Zabraliśmy z ul. Nadarzyńskiej młodą, potrąconą przez samochód czarną koteczkę. Na szczeście, jest tylko potłuczona. Mała dochodzi do zdrowia, ma apetyt i mruczy.

5 maja 2011

sharonNa jednej z posesji, w garażu okociła się bezdomna ,szara kotka. Dziwnym zrządzeniem losu kocia mama z maluchami zamieszkała u wolontariuszki, tam je spokojnie wychowa i sama poczeka na sterylizację i adopcję. Jest przemiłą koteczką /ok. 2 letnią/ o przepiękny kolorze futerka. Maluchy są szare, pręgowane. Dwie koteczki i kocurek /tzn. chyba tak/. Do adopcji kociaki będą ok. 15 czerwca. Jeśli ktoś kojarzy koteczkę / Kałęczyn, okolice ul. Przesmyk/ bardzo prosimy o kontakt. Po sterylizacji wróciłaby do domu.

12 kwietnia 2011

jaktorkaZ Jaktorowa prosto do lecznicy przywieźliśmy ok. 1.5 roczną kotkę w bardzo złym stanie. Natychmiast otrzymała pomoc weterynaryjną. Oczko jest w fatalnym stanie, będziemy je leczyć. Kicia po odzyskaniu zdrowia będzie do adopcji. Jest śliczna choć zaniedbaną tricolorką. Nazywa się Gaja.

28 marca 2011


dixie16Maleńka, 5 tyg. suczka została odebrana ludziom, którzy traktują zwierzęta jak zabawki. Póki są małe są świetną rozrywka dla dzieci. Sunia była prowadzana na sznurku, była niesamowicie zarobaczona. Została też przedwcześnie oderwana od mamy. Teraz rośnie w domu tymczasowym i będzie tu czekać na adopcję.
Nazywa się Dixie. Dixie Szczęściara.

 

14 marca 2011

rodzinkaTaka rodzinka przyszła dziś z Kozer na grodziski deptak. To cud, że wszyscy doszli cali i zdrowi. Na szczęście, tata szczeniaków miał chipa i szybko został odwieziony z maluchami do domu.

5 marca 2011

biolorudZnaleziony kocurek, z raną na głowie, w ogólnie złym stanie. Otrzymał pomoc weterynaryjną. Jednak 6 marca, ze względu na pogorszenie się jego stanu zdrowia, kocurek został uśpiony.