• 1.png
  • 2.png

Ostatnio znalezione

Zaginione

Znalazły dom

 siepomaga

 

facebook-logo

zubar

lms

25 lutego 2011


wworkuNa klatkę schodową, w budynku gdzie mieści się  TPD i Spółdzielnia Mieszkaniowa ktoś podrzucił zawiązany worek, w którym znajdowało się 8 szczeniaczków. Jeden został od razu adoptowany przez pania z TPD. , pozostałe przebywają w domu tymczasowym.
Dlaczego ludzie tak postepują? Od lat zadajemy sobie to pytanie. Przecież koszt uśpienia ślepego miotu jest naprawdę niewielki. Czy nie lepiej zrobic tak, niż skazywac szczeniaki/kociaki na poniewierkę, śmierc w męczarniach czy niepewny los. Te akurat miały szczęście, że zostały podrzucone tam, gdzie byli ludzie. Ale co z workami wyrzucanymi w lesie, topionymi w wodzie czy okładanymi łopatą aż przestaną sie rusza..... Apelujemy do sumienia tych okrutnych i bezmyślnych  ludzi. Zastanówcie się, czy chcielibyście byc tak traktowani...

Czytaj więcej: 25 lutego 2011

16 lutego 2011

W godzinach wieczornych do pewnej pani na ulicy przybłąkał się młody kotek. Biegł za nią a potem wdrapywał się po jej kurtce z przeraźliwym miauczeniem. Jak się okazało, był to ok. 10 mies., cudny, szary kocurek, przeraźliwie chudy. W ten sposób chciał zwrócić na siebie uwagę i zawalczyć o przetrwanie na mrozie. Kocurek nie przebywał w domu tymczasowym nawet 24 godzin, znalazł w błyskawicznym tempie swój nowy dom.